فروشگاه تخت طاووس

پشتیبانی

  • تلفن: 02155266112
  • از شنبه تا 5 شنبه 10 صبح الی 11 شب

تخت طاووس

search

مبل راحتی پایه استیل

مبل راحتی پایه استیل یک مبل خاص و متفاوت است که هیچ شباهتی با مبل‌های راحتی که از دیرباز ارائه می‌شوند ندارد، طراح جهت طراحی این مبل از پایه‌های زیبای فلزی که از جنس استیل هستند بهره گرفته است، بنابراین نیازی نیست که نگران پوسیده شدن پایه‌های مبلمان و شکستن آن‌ها باشید.یازی نیست که نگران پوسیده شدن پایه‌های مبلمان و شکستن آن‌ها باشید.

مبل راحتی پایه استیل مدل برلیان

استیل یکی از زیباترین و باشکوه‌ترین فلزات موجود در جهان است که به واسطه جذابیت و کیفیتی که دارد، جهت ساخت بسیاری از لوازم مورد استفاده قرار می‌گیرد، حال این فلز زیبا و درخشان به دنیای مبل‌ سازی قدم گذاشته است تا تولیدکنندگان با استفاده از آن بتوانند مبل‌های راحتی را با بهترین کیفیت طراحی و عرضه نمایند.

مبل راحتی پایه استیل ظرافت‌های خاصی دارد که در نظر اول توجه همگان را به سوی خویش جلب می‌کند، زیرا پایه‌های این مبلمان با وجود فلزی بودن بسیار خوش تراش هستند و طراح نهایت ذوق و سلیقه را به خرج داده است تا مبل‌های راحتی نیز بتوانند در بین پرفروش‌ترین مبل‌های ارائه شده قرار بگیرند. به گونه‌ای که مشتریان هنگام مشاهده این نمونه از مبل‌ها، برای خرید و استفاده از آن‌ها لحظه شماری کنند.

مبل راحتی پایه استیل مدل الماس

انواع مبل راحتی پایه استیل

مبل راحتی پایه استیل ممکن است به صورت یک مبل راحتی به هم پیوسته که از قرار دادن مبل‌های تک نفره در کنار هم به وجود می‌آید تشکیل شده باشد، یا این که طراح با توجه به مبل‌های مدرن ارائه شده در بازار، این نمونه از مبل‌ها را به صورت کاناپه‌های سه نفره، دو نفره و تک نفره در نظر گرفته باشد.

مبل‌هایی که به صورت ال طراحی می‌شوند، برای استفاده در خانه‌های آپارتمانی و کم جا مناسب هستند، زیرا ابعاد در نظر گرفته شده برای این نمونه از مبل‌های پایه استیل به گونه‌ای است که حتی در خانه‌های 50 متری نیز می‌توانید آن را در گوشه‌ای از سالن پذیرایی قرار داده و دکوراسیون داخلی منزلتان را زیباتر کنید.

اما مبل‌های راحتی پایه استیل که به صورت کاناپه‌های یک تا سه نفره طراحی شده‌اند، برای استفاده در آپارتمان‌های نسبتاً بزرگ مناسب به نظر می‌رسند؛ زیرا تا هر اندازه فضای کافی برای چیدمان مبل‌ها در اختیار داشته باشید، این امکان را خواهید داشت که مبل‌ها را با فاصله بیشتری در کنار هم قرار دهید تا زیبایی ظاهری آن‌ها به خوبی به نمایش گذاشته شود.

مبل راحتی پایه استیل مدل گندم

جنس پارچه مبل راحتی پایه استیل

با توجه به این که این نسل از مبل‌ها از جدیدترین نمونه‌های مبلمان ارائه شده در بازار هستند، جنس پارچه مبل راحتی پایه استیل نیز با مبل‌های راحتی قدیمی تفاوت دارد. در مبل‌های قدیمی طراحان به صرف این که مبل‌های راحتی اغلب توسط اعضای خانواده استفاده می‌شوند، به نوع پارچه استفاده شده در آن‌ها و زیبایی نمای ظاهری مبلمان توجه نشان نمی‌دادند.

همین امر سبب می‌شد که مبل‌های راحتی تماماً به یک شکل و با یک اندازه طراحی شوند و پارچه‌ای که جهت آن‌ها در نظر گرفته می‌شود، از ارزان قیمت‌ترین پارچه‌هایی باشد که در صنعت مبل سازی وجود دارد.

اما با ظهور مدرنیته و زیباتر شدن طراحی دکوراسیون‌های داخلی آپارتمان و خانه‌های ویلایی، کمتر کسی را می‌توانید بینید که از یک مبل راحتی قدیمی که به رنگ قهوه‌ای یا کرم طراحی شده است و هیچ ظرافتی در ساخت آن دیده نمی‌شود، استفاده کند.

بنابراین مبل‌های راحتی قدیمی نیز مشابه سایر لوازم سنتی، باید با خانه‌های امروزی که دارای چیدمانی خاص و متفاوت هستند خداحافظی کرده و جایگاهشان را به مبلمان جدید مانند مبل راحتی پایه استیل که زیبایی خیره کننده آن چشم نواز است بدهند.

در طراحی مبل‌های پایه استیل از پارچه‌های با کیفیتی استفاده می­شود که دارای رنگ‌بندی‌های بسیار جذاب و هیجان انگیز هستند. به گونه‌ای که یک خانه بی‌روح با قرار دادن این مبل‌ها به یک فضای شاد و پرهیجان مبدل می‌شود.

مبل تک نفره راحتی پایه استیل مدل گندم

تعداد مبل راحتی پایه استیل

یکی از اسرار داشتن دکوراسیون داخلی جذاب، چیدمان وسایل به گونه‌ای است که فضای خالی بیشتر باشد. به گونه‌ای که یک مبل زیبا و جمع و جور در یک محیط ساده و عاری از هر گونه وسایل اضافی، زیبایی بیشتری دارد، تا این که با تعداد وسایل متنوع و مبل‌های 8 تا 9 نفره محیط را شلوغ کنید، زیرا در این محیط نمی‌توانید آرامش کافی داشته باشید و تصور می‌کنید میان انبوهی از وسایل ناکارآمد زندگی می‌کنید.

با توجه به این که مبل‌های راحتی به صورت ال یا جداگانه طراحی شده‌اند، به جای مبل‌های بزرگ و جاگیر می‌توانید از بین مدل‌های ارائه شده، مبل‌های 4 نفره یا 6 نفره را انتخاب کنید که علاوه بر زیبایی ظاهری نیاز به فضای کمی جهت استفاده دارند.

به عنوان مثال یک زوج جوان که رفت و آمد زیادی ندارند، بهتر است یک مبل3یا 4 نفره پایه استیل یا یک مبل ال پایه استیل را در نظر داشته باشند تا فضای منزلشان، بیش از حد شلوغ و به هم ریخته به نظر نرسد.

ست 7 نفره مبلمان راحتی پایه استیل

نکات کلیدی جهت انتخاب مبل راحتی پایه استیل

هنگام انتخاب و خرید یک مبل راحتی پایه استیل، به دقت جنس پایه‌های آن را بررسی کنید؛ زیرا با توجه به این که استفاده از استیل، سبب گران‌تر تمام شدن قیمت مبل راحتی می‌شود، برخی از تولیدکنندگان از پلاستیک‌های فشرده‌ای که به رنگ استیل هستند جهت  ساخت پایه‌ها استفاده می‌کنند. همین امر سبب می‌شود که پایه مبل پس از چند وقت استفاده بشکند، زیرا پلاستیک تا هر اندازه هم که فشرده شده باشد، به هیچ عنوان کیفیت استیل را نخواهد داشت.

دومین نکته‌ای که باید به آن توجه کنید لق نزدن پایه‌ها و هم اندازه بودن آن‌ها است، زیرا این مبل‌ها برخلاف سایر مبل‌های راحتی تنها بر روی چهارپایه ظریف استیل استوار هستند و سطح تماس زیادی با زمین ندارد. به همین دلیل به محض این که روی مبل بنشینید، به راحتی می‌توانید هم اندازه بودن پایه‌ها و قرار گرفتن هر چهار پایه مبل بر روی زمین را متوجه شوید.

همان‌گونه که پایه‌های چوبی دارای تراش‌های متنوعی هستند و هر مبل می‌تواند یک پایه چوبی مخصوص به خود را داشته باشند، مبل‌های پایه استیل نیز ممکن است از پایه‌هایی که به صورت صاف و یک دست طراحی شده‌اند برخوردار باشند یا این که پایه‌های آن‌ها به صورت استوانه‌ای طراحی شده باشد که قسمت انتهایی آن گرد است تا مبل به خوبی بر روی زمین قرار بگیرد.

مبل راحتی پایه استیل

مبلمان راحتی جدید

مبل‌های راحتی معمولاً در فضای نشیمن و در جلوی تلویزیون قرار می‌گیرند و به طور کامل در معرض دید هستند؛ بنابراین انتخاب یک مبلمان راحتی جدید که از هر نظر سبک، نرم، راحت و زیبا باشد، یکی از مهم‌ترین نکاتی است که هنگام چیدمان دکوراسیون داخلی خانه باید به آن توجه داشته باشید.

 مبل‌های راحتی جدید دارای طراحی‌های خاص و متفاوتی هستند، بنابراین با توجه به این که رنگ بندی سایر وسایل و دیوارهای خانه چگونه بوده و چه رنگ‌هایی با روحیات اعضای خانواده بیشتر سازگار است، می‌توانید از بین مبلمان راحتی جدید یک گزینه را انتخاب کنید.

به عنوان مثال افرادی که علاقه وافری به رنگ‌های هیجانی دارند و نمی‌توانند در یک محیط خنثی زندگی کنند، باید از بین مبل‌هایی که به رنگ قرمز، زرد، نارنجی، بنفش و... ارائه شده‌اند یک گزینه را انتخاب کنند؛ اما مشتریانی که زندگی در یک محیط آرامش بخش را ترجیح می‌دهند، بهتر است از بین مبل‌های به رنگ آبی، صورتی و ... یک گزینه را مد نظر داشته باشند.

مبل‌های راحتی جدید علاوه بر تنوع رنگ بندی، دارای مدل‌های خاص و متفاوتی هستند و هر فرد با هر سلیقه‌ای که داشته باشد، کافی است در بین مدل‌های مختلف به جستجو بپردازد تا بتواند طرحی را که مورد پسندش است پیدا کند.

مبل راحتی پایه استیل مدل نیلوفر

مبلمان راحتی جدید ترک

مبلمان راحتی جدید ترک بی‌شک یکی از بهترین مبل‌های موجود در بازار هستند که با وجود کیفیت و زیبایی مثال‌زدنی که دارند، تاکنون توانسته­اند افراد زیادی را مسحور طراحی خویش کرده و به سوی خود جذب کنند.

 این مبلمان همانند سایر مبل‌های ترک با استفاده از بهترین مواد اولیه و زیباترین و بهترین نمونه پارچه طراحی شده‌اند، تا باز هم سهم فروش بازار را از آن خود گردانند و مشتریان بدون این که نیم‌نگاهی کوتاه به مدل‌های دیگر بیندازند، این نمونه از مبل راحتی را برای خاص‌تر و باشکوه‌تر نشان دادن دکوراسیون داخلی منزلشان انتخاب کنند.

مبلمان راحتی جدید ترک شبیه هیچ کدام از مبل‌هایی که تاکنون عرضه شده‌اند نیستند، زیرا این بار هم تولیدکنندگان این محصولات نهایت خلاقیت و نوآوری را به خرج داده‌اند تا بتوانند صنعت تولید مبلمان را متحول کرده و برتری خودشان را به اثبات برسانند.

 این مبل‌ها در رنگ بندی و طرح‌های متنوع در بازار ارائه شده‌اند، به گونه‌ای که اگر خواهان یک مبل ال با پایه‌های چوبی هستید یا این که قصد دارید یک مبل پایه فلزی که طراحی آن از پارچه دو رنگ استفاده شده را تهیه کنید، در هر در دو حالت می‌توانید مدل دلخواهتان را از بین مبل‌های راحتی ترک جدید انتخاب کرده و نسبت به خرید آن اقدام نمایید.

مبل راحتی پایه استیل مدل الماس

قیمت مبل راحتی جدید

عوامل زیادی در تعیین قیمت مبل راحتی جدید تاثیرگذار هستند. اگر نوع پارچه‌ای که جهت طراحی مبل به کار رفته قابل شستشو باشد، قیمت مبل راحتی نسبت به محصولاتی که پارچه رویه آن‌ها معمولی است بیشتر خواهد بود.

 همچنین اگر جهت طراحی مبل از چوب راش استفاده شده باشد، مبل قیمت بیشتری دارد تا زمانی که تولید کننده توجهی به نوع چوبی که برای ساخت مبل در نظر گرفته شده نداشته باشد.

تعداد مبلمان راحتی و ال یا معمولی بودن آن نیز از دیگر عوامل تاثیرگذار در قیمت مبل راحتی جدید می‌باشد، همچنین مبل‌هایی که ترک هستند و طراحی آن‌ها از مدل‌های نوین و مدرن الهام گرفته شده، از مبل‌های راحتی که از طراحی‌های سنتی پیروی می‌کنند گران قیمت‌تر هستند.

یکی دیگر از گزینه‌هایی که می‌تواند سبب افزایش قیمت یک مبل شود، استفاده از پایه‌های استیل براق و درخشان برای آن است و با توجه به گران قیمت‌تر بودن استیل نسبت به چوب و نوع طرحی که برای آن در نظر گرفته شده، قیمت این مبل‌ها تعیین می‌گردد و ممکن است نسبت به یک مبل راحتی ساده قدیمی بیشتر باشد.

با وجود نکات ذکر شده، قیمت نهایی یک مبل راحتی توسط شرکت تولید کننده تعیین می‌شود و ممکن است دو مبل کاملاً مشابه در دو فروشگاه قیمت متفاوتی داشته باشند، بنابراین قبل از این که نسبت به خرید یک مبلمان راحتی اقدام کنید، وب سایت‌های مختلف را بررسی نمایید تا بتوانید مبل دلخواهتان را با مناسب‌ترین قیمت تهیه کنید.

مبل های تکی راحتی پایه استیل مدل الماس

قیمت مبل استیل

تا هر اندازه مبل راحتی پایه استیل ساده، مدرن و امروزی بوده و دارای رنگ بندی‌های شاد و منحصر به فرد است، جهت طراحی و ساخته مبل استیل یا مبل سلطنتی از منبت کاری‌های ویژه‌ای استفاده می‌شود که در هیچ کدام از مبل‌های دیگر وجود ندارد.

 این مبل‌ها با وجود این که از جنس استیل نیستند و از این فلز در طراحی آن‌ها استفاده نشده، با این نام به شهرت رسیده‌اند؛ بنابراین قیمت مبل استیل با مبل‌های راحتی پایه استیل به هیچ عنوان قابل مقایسه نیست؛ زیرا مبل‌های استیل یا سلطنتی که نمودی از زندگی شاهانه و امپراتوری هستند در رده گران‌ترین مبل‌های موجود در بازار قرار می‌گیرند.

از عواملی که در قیمت این مبل‌ها تاثیرگذار است می‌توان به نوع چوب به کار رفته در ساخت مبل، مدرن یا سنتی بودن طراحی آن، نوع پارچه‌ مبلی که جهت طراحی مبل استیل به کار رفته است و تراش‌های خاصی که برای آن در نظر گرفته شده اشاره کرد.

به عنوان مثال قیمت یک مبل نیمه استیل که دارای منبت کاری­های مختصر در قسمت تاج، دسته‌ها و پایه‌ها است، به نسبت کمتر از یک مبلمان استیل با طراحی سنتی می­باشد؛ بنابراین عوامل زیادی دست به دست هم می‌دهند تا قیمت نهایی یک مبل استیل مشخص شود و نمی‌توان برای تمام نمونه‌های این مبل‌ها یک قیمت واحد تعیین کرد.

مبل راحتی پایه استیل

قیمت مبل راحتی در یافت آباد

قیمت مبل راحتی و یا مبل استیل در یافت آباد نسبت به دیگر فروشگاه‌ها و مغازه‌های سطح شهر مناسب‌تر است، همچنین تنوع مبلمان در یافت آباد که به عنوان بورس لوازم چوبی مانند مبل، تخت خواب، کمد و ... شناخته می‌شود، بسیار زیاد است و مشتریان با گشت زدن در بین مغازه‌ها می‌توانند از جدیدترین مبل‌های ارائه شده در بازار بازدید کرده و مدلی را انتخاب کنند که از هر لحاظ خاص باشد.

با وجود این که مراجعه به بازار مبل یافت آباد می‌تواند و بازدید از انواع مبلمان می‌تواند بسیار هیجان انگیز باشد، اما عده‌ای زمان کافی برای این کار را ندارد، این افراد می‌توانند گزینه خرید اینترنتی را انتخاب کرده و با مراجعه به وب سایت تخت طاووس مدل‌های جدید را بررسی کنند.

نظرات (0)

نظر ارسال شده‌ی جدیدی وجود ندارد

سوالات خود را قبل از خرید بپرسید.

ارسال دیدگاه بعنوان یک مهمان -
پیوست ها (0 / 3)
اشتراک‌گذاری موقعیت مکانی شما
متنی که در تصویر ذیل مشاهده می‌کنید را وارد نمایید

بازدید حضوری همه روزه از ساعت 11صبح الی 21

تلگرام تخت طاووس اینستاگرام تخت طاووس

کارشناس فروش تخت طاووس

آدرس: اتوبان شهید همت غرب(شهید خرازی)خروجی دوم دریاچه شهدای خلیج فارس - میدان دریاچه - خیابان شهید جوزانی غربی - جنب شهرک شهید صیاد شیرازی (فاز2) - پاساژ خلیج فارس - انتهای طبقه اول - پلاک 70  تخت طاووس

شماره تلفن: 02155266112 _ 09129630185

فروشگاه اینترنتی تخت طاووس

فروشگاه تخت طاووس، یکی از قدیمی ترین فروشگاه های اینترنتی با بیش از دو دهه تجربه در فروش انواع محصولات چوبی به صورت آنلاین و حضوری در سه شعبه بزرگ واقع در تهران به دلیل استقبال وسیع شما مشتریان عزیز توانسته به یکی از بزرگترین فروشگاه های کشور تبدیل شود و محصول مورد نظر شما را به صورت سفارشی پذیرفته.همچنین فروشگاه تخت طاووس قابلیت ارسال محصول به سراسر کشور را برای رفاه شما مشتریان عزیز فراهم کرده است.

Top of Page