فروشگاه تخت طاووس

پشتیبانی

  • تلفن: 02155266112
  • از شنبه تا 5 شنبه 10 صبح الی 11 شب

تخت طاووس

search

مبل ال نیم ست

 مبل ال نيم ست براي افرادي که در خانه‌هاي کوچک آپارتماني ساکن هستند، يکي از بهترين انتخاب‌ها مي‌باشد؛ زيرا برخلاف مبل‌هاي سلطنتي و مدرن که نياز به فضاي زيادي جهت قرار گرفتن دارند، مبل ال را مي‌توانيد در هر گوشه‌اي از اتاق که فضاي کافي وجود دارد قرار دهيد و دکوراسيون داخلي را جلوه‌اي ديگر ببخشيد.

مبل ال سنگي

بسياري از افراد با شنيدن نام مبل ال نيم ست نمي‌توانند نماي ظاهري آن‌ را در ذهنشان تصور کنند، زيرا اين نمونه از مبل‌ها بسيار جديد هستند و کمتر از انواع مبل هاي سلطنتي و ... در بازار به چشم مي‌خوردند. به گونه‌اي که حتي برخي از افراد تصور مي‌کنند اين مبل‌ها بسيار کوچک هستند و نمي‌توانند براي نشستن راحت باشند، به همين دليل با صرف هزينه زياد مبلي را براي منزلشان انتخاب مي‌کنند که از هيچ نظر با فضاي خانه و دکوراسيون داخلي هماهنگي ندارد!

مبل استيل نيم ست با وجود اين که در رده مبل‌هاي راحتي قرار مي‌گيرد، بسيار سبک و ايده آل طراحي شده است؛ بنابراين کاربران مي‌توانند ساعت‌ها بر روي مبل بنشينند، بدون اين که احساس خستگي يا ناراحتي داشته باشند. همچنين با توجه به اين نکته که اين نمونه از مبل‌ها بسيار جمع و جور و سبک طراحي شده‌اند، حين جابجايي دچار آسيب نمي‌شوند و چندين سال مي‌توانيد از آن‌ها استفاده کنيد.

مبل ال نيم ست مدل آتيلا

ويژگي‌هاي مبل ال نيم ست و نحوه چيدمان آن

با توجه به اين که مشتريان با سليقه‌هاي مختلف براي خريد مبل ال نيم ست اقدام مي‌کنند، طراحان سعي کرده‌اند حداکثر نوآوري را هنگام توليد اين محصولات به کار بگيرند؛ اما نکته‌ خاصي که هنگام بررسي ويژگي اين مبلمان جلب توجه مي‌کند، اين است که مي‌توان آن‌ها را به گونه‌هاي مختلف و مطابق سليقه‌اي که داريد در نشيمن منزلتان قرار داد.

برخي از انواع مبل ال نيم ست با توجه به اصول طراحي مدرن ارائه شده‌اند. اين مبل‌ها ممکن است به صورت پايه دار يا بدون پايه طراحي شده باشند. در قسمت نشيمنگاه تشک‌هاي دوبل قرار مي‌گيرند تا مبلمان جهت استفاده مداوم نرم و راحت باشند، همچنين پشتي مبل به گونه‌اي طراحي شده است که هنگام تکيه کردن سبب بروز کمردرد نشود و به خوبي گودي کمر تا شانه‌ها را پوشش دهد.

با توجه به اين که مبل‌هاي نيم ست ال به صورت يک نفره و دو نفره در نظر گرفته مي‌شوند، کاربران مي‌توانند آن‌ها را علاوه بر چيدمان ساده به صورت يک نيم دايره در گوشه‌اي از اتاق قرار دهند. بنابراين با توجه به اين که مبل‌ها از هم جدا مي‌شوند، هر چند ماه يکبار مي‌توانيد دکوراسيون داخلي منزلتان را بدون هزينه اضافي تغيير دهيد.

با وجود اين که مبل ال نيم ست داراي اندازه‌اي جمع و جور است، طراحان آزادي عمل بيشتري براي تنوع رنگ بندي آن داشته‌اند. به گونه‌اي که براي قرار دادن اين مبلمان در خانه‌هايي که داراي دکوراسيون خاص و متفاوت هستند، کافي است از بين رنگ‌هاي سبز روشن، قرمز و حتي زرد يک گزينه را انتخاب کنيد. اين رنگ بندي ويژه سبب مي‌شود که در آپارتمان کوچکي که در آن زندگي مي‌کنيد حس زندگي جريان داشته باشد و هميشه احساس شادي و سرزندگي داشته باشيد.

مبل ال نيم ست مدل آتيلا کرم رنگ

مبلمان نيم ست ترک

مبلمان نيم ست ترک يکي از بهترين نمونه‌هاي مبل ال نيم ست است و نسبت به ساير مبلمان طرفداران بيشتري دارد؛ زيرا اين نمونه از مبلمان از تنوع بالايي برخوردار هستند و طراحان جهت زيباتر شدن مبل‌ها، از طراحي‌هاي خاص و ويژه بهره گرفته‌اند.

پارچه‌اي که در مبلمان نيم ست ترک استفاده شده بسيار مرغوب و خاص است؛ بنابراين کاربران مي‌توانند از اين مبل‌ها به طور مداوم در طول روز استفاده کنند بدون اين که نگراني از بابت تغيير رنگ دادن پارچه مبل يا پاره شده آن داشته باشند.

با توجه به تنوع بالايي که اين مبل ال نيم ست دارد، برخي از افراد مبل‌هايي که تک رنگ هستند و پايه‌هاي کوتاه چوبي براي آن‌ها در نظر گرفته شده را جهت زيباتر شدن منزلشان انتخاب مي‌کنند، در نقطه مقابل افرادي قرار دارند که به ست کردم رنگ مبلمان با ساير وسايل خانه فکر مي‌کنند و قصد دارند مبلي را انتخاب کنند که با قرار گرفتن در کنار ساير وسايل بتواند زيبايي دکوراسيون داخلي خانه را چندين برابر کند.

مبلمان نيم ست ترک مي‌تواند به صورت چند رنگ نيز ارائه شده باشند، به عنوان مثال در برخي از نمونه‌هاي ارائه شده در بازار مي‌توان ترکيب دو رنگ متضاد سفيد و قرمز يا زرد و قهوه‌اي را مشاهده کرد.  با وجود اين رنگ بندي‌هاي ويژه مي‌توانيد اين مبلمان را با هر دکوراسيوني ست کنيد و نگراني از اين بابت نخواهيد داشت.

اين نمونه از مبل ال نيم ست شايد نسبت به ديگر محصولات ارائه شده در بازار گران قيمت‌تر باشد، اما کيفيت ساخت اين محصول اين امکان را فراهم مي‌کند که بتوانيد سال‌ها از آن استفاده کنيد بدون اين که کيفيت مبلمان افت کند؛ بنابراين اگر به دنبال يک محصول خاص، ويژه و جذاب هستيد که علاوه بر زيبايي ظاهري از کيفيت ساخت مناسبي نيز برخوردار باشد، اين نمونه از مبلمان بهترين گزينه پيش روي شما است.

مبل ال نيم ست مشکي

مبل نيم ست کلاسيک

با وجود اين که مبل ال نيم ست که به صورت راحتي طراحي شده است، جهت استفاده مناسب‌تر به نظر مي‌رسد، اما بسياري از مشتريان ترجيح مي‌دهند که مبل‌هايي را انتخاب کنند که از جلوه و شکوه خاصي برخوردار باشند، مبل نيم ست کلاسيک يکي از اين گزينه‌ها است.

مبل نيم ست کلاسيک داراي اجزايي محدود است که مي‌تواند به صورت يک مبل سه نفره و يک صندلي يک نفره ارائه شده باشد، اگر چه در بين ست‌هاي موجود در بازار مي‌توان يک مبل دونفره و دو صندلي تک نفره را نيز به عنوان يک نمونه از اين مبلمان مشاهده کرد.

مبل نيم ست کلاسيک مانند ساير انواع مبل ال نيم ست، بيشتر خصوصيات را از اجداد خود به ارث برده است. به عنوان مثال منبت کاري‌هاي ظريفي بر روي تاج، دسته‌ها و پايه‌ها و دسته‌هاي مبل‌ها ديده مي‌شود که به نوبه خود قابل توجه است.

براي قرار دادن اين نمونه از مبل‌ها بايد فضاي کافي در اختيار داشته باشيد، زيرا مانند مبل ال نيم ست ساده نمي‌توانيد مبلمان کلاسيک را به صورت دايره‌اي در وسط اتاق قرار دهيد  و بايد يک گوشه از خانه را براي چيدن مبل‌ها انتخاب کنيد

مبل ال نيم ست مدل سنگي رنگ سورمه اي

مبل نيم ست ظريف

مبل نيم ست ظريف نيز در بين انواع مبل ال نيم ست جلب توجه مي‌کند. افرادي که قصد دارند زندگي جديدي را زير يک سقف شروع کنند يا اين که علاقه‌مند هستند براي نقل مکان به خانه جديد مبلمان خود را تعويض کنند، بدون شک محو تماشاي مدل‌هايي که ظريف و خاص هستند مي‌شوند.

نماي ظاهري اين مبل‌ها شباهت زيادي به نمونه‌هاي مبلمان مدرن دارد، پايه‌هايي چوبي و خوش تراش، کوسن‌هايي با رنگ‌هاي متضاد يا همرنگ مبلمان و ميزهايي که داراي طراحي مشابه با مبلمان هستند را هنگام بررسي يک مبل نيم ست ظريف مي‌توان مشاهده کرد.

اغلب مدل­هاي مبل ال نيم ست، به صورت يک کاناپه سه نفره و يک کاناپه يک نفره ارائه مي‌شوند تا کمترين فضا را اشغال کنند. ميزهايي که همراه مبل ارائه مي‌شوند نيز به واسطه نيم ست بودن با آن‌ها کوچک‌تر از حد معمول هستند و ممکن است به جاي يک ميز مياني بزرگ، چندين ميز کوچک  در کنار مبلمان طراحي شده باشند تا بتوانيد وسايل تزييني را نيز در کنار مبل ها قرار دهيد و زيبايي طراحي داخلي منزلتان را چند برابر نماييد.

مبل ال نيم ست جديد

مبل نيم ست ارزان

مبل نيم ست ارزان چه تفاوتي با ساير مبل‌هاي عرضه شده در بازار دارد؟ آيا اين مبل براي خانه‌هايي که داراي دکوراسيون مينيماليست هستند مناسب است؟ چگونه مي‌توان از بين مدل‌هاي مختلف يک مبل جمع و جور و ارزان را انتخاب کرد؟ سوالات فوق هنگامي که به دنبال يک مبل ال نيم ست زيبا با قيمت مناسب هستيد در ذهنتان نقش مي‌بندد.

زيرا مبل‌هاي نيم ست نسبت به مبل‌هاي سنتي و بزرگ جديدتر هستند و برخي از خريداران تصور مي‌کنند به واسطه طراحي خاص و منحصر به فردي که براي اين مبل ها در نظر گرفته شده است، يک مبل نيم ست مدرن مي‌تواند حتي قيمتي بيشتر از يک مبل سلطنتي داشته باشد!

در صورتي که اين مبل‌ها با گسترش زندگي شهرنشيني و کوچک‌تر شدن فضاي خانه‌ها طراحي شده‌اند، تا افرادي که در خانه‌هاي کوچک زندگي مي‌کنند نيز بتواند فضاي داخلي خانه را به بهترين نحو ممکن ديزاين کنند. همچنين با توجه به اين که زوج‌هاي جوان از عمده مشتريان اين محصولات خاص و ويژه هستند، اغلب مبل‌هاي نيم ست با قيمتي مناسب در بازار ارائه مي‌شوند.

هنگام انتخاب و خريد يک مبل ال نيم ست ارزان حتماً به نوع طراحي آن توجه داشته باشيد، زيرا برخي از مبل‌ها داراي طراحي‌هاي ويژه هستند و امکان دارد با دکوراسيون‌هاي مدرن و امروزي هماهنگ نباشند.

 همچنين هنگام ست کردن رنگ مبلمان، بهتر است رنگ اشياي زينتي، ديوارها و ... را مد نظر داشته باشيد؛ زيرا ست کردن رنگ مبل‌ها با رنگ لوازمي مانند پرده‌هاي اتاق چندان مناسب به نظر نمي‌رسد و اين امکان را که بتوانيد مبل ال نيم ست را در گوشه از اتاق قرار دهيد و دکوراسيون داخلي جديدي داشته باشيد، سلب مي‌کند.

مبل ال نيم ست گرد

قيمت مبل نيم ست

تعيين قيمت مبل نيم ست به عوامل زيادي بستگي دارد. اولين گزينه‌اي که در قيمت مبل تاثيرگذار مي­باشد، مواد اوليه‌اي است که در ساخت آن به کار رفته است. به عنوان مثال يک مبل خاص، زيبا و جذاب که داراي نمايي سلطنتي بوده و بر فراز آن يک تاج خوش تراش به چشم مي‌خورد و دسته‌ها و پايه‌هايي با منبت کاري‌هاي ظريف دارد، به طور حتم قيمت بيشتري از يک مبل ال نيم ست راحتي خواهد داشت.

همچنين پارچه‌اي که جهت طراحي مبل‌ها در نظر گرفته شده و نوع چوبي که براي ساخت آن به کار رفته است، از ديگر عوامل تعيين کننده قيمت مبل مي‌باشد. به عنوان مثال مبل نيم ستي که داراي پارچه ترک است را مي‌توان سال‌ها استفاده کرد، زيرا اين نمونه از پارچه قابل شستشو مي‌باشد و اين امکان را فراهم مي‌کند هر چند وقت يکبار رويه مبل‌ها را تميز کنيد تا هميشه نو باقي بمانند.

از ديگر عوامل تأثيرگذار در قيمت مبل ال نيم ست، ابعاد در نظر گرفته شده براي آن است. برخي از مبل‌هاي موجود در بازار به صورت شش نفره طراحي شده‌اند، در صورتي که در بين اين مبل‌ها مدل‌هاي چهار يا پنج نفره نيز به چشم مي‌خورد. همچنين مبل‌هايي که مي‌توان آن‌ها را به دو صورت گرد و کنج داخل آپارتمان قرار داد، از مبل‌هاي نيم ستي که صرفاً قابليت چيدمان به يک صورت را دارند قيمت بيشتري داشته و پرطرفدارتر هستند.

مبل ال نيم ست

خريد اينترنتي مبل نيم ست ارزان و باکيفيت از تخت طاووس

امکان خريد اينترنتي مبل نيم ست ارزان نيز با وجود پيشرفت تکنولوژي فراهم شده است، براي انتخاب مبل و بررسي ويژگي‌هاي آن از اين طريق، کافي است يک لپ تاپ يا کامپيوتر متصل به اينترنت در اختيار داشته باشيد، همچنين با استفاده از گوشي‌هاي تلفن همراه هوشمند نيز مي‌توانيد مدل‌هاي متنوع اين نمونه از مبلمان را بررسي کرده و مدلي را خريداري کنيد که از هر نظر ايده آل شما است.

وب سايت تخت طاووس يکي از بهترين گزينه‌هايي است که هنگام خريد اينترنتي انواع مبلمان مانند مبل ال نيم ست مي‌توانيد به آن مراجعه کنيد. تنوع بالاي مدل‌هاي موجود در اين وب سايت اين امکان را فراهم مي‌کند که از انواع مبلمان بازديد به عمل بياوريد و در نهايت مبلي را انتخاب کنيد که از هر نظر با سليقه شما سازگار است و با دکوراسيون داخلي منزلتان بيشترين هماهنگي را دارد.

بسياري از افراد تصور مي‌کنند که خريد اينترنتي مبلمان به هيچ عنوان عاقلانه نيست و بايد حتماً هنگام خريد اين کالا که قيمت نسبتاً بالايي داد در محل فروشگاه حاضر شوند، زيرا هنگام مشاهده مبلمان از نزديک مي‌توانند جنس پارچه آن را لمس کرده و مبل ها را از هر نظر امتحان کنند.

اما هنگام خريد حضوري، بايد به اين نکته توجه داشته باشيد که دامنه انتخاب‌هاي شما بسيار محدود است و فروشنده با چرب زباني سعي مي‌کنند شما را نسبت به خريد اولين مبل ال نيم ست راغب کند تا از بررسي ساير مدل‌ها چشم پوشي کنيد؛ به گونه­اي پس از خريد متوجه مي‌شويد که مبلمان گفته شده نه کيفيت لازم را دارد و نه با هيچ کدام از وسايلي که جهت چيدمان دکوراسيون داخلي انتخاب شده‌اند هماهنگ است!

به همين دليل است که بسياري از افراد روش خريد اينترنتي مبل نيم ست ارزان را انتخاب مي‌کنند، زيرا در اين روش مي‌توانند تک تک مبل‌ها را بررسي کرده و ايده آل­ ترين گزينه را براي خريد انتخاب کنند. 

مبل ال نيم ست مدل چري

نظرات (0)

نظر ارسال شده‌ی جدیدی وجود ندارد

سوالات خود را قبل از خرید بپرسید.

ارسال دیدگاه بعنوان یک مهمان -
پیوست ها (0 / 3)
اشتراک‌گذاری موقعیت مکانی شما
متنی که در تصویر ذیل مشاهده می‌کنید را وارد نمایید

بازدید حضوری همه روزه از ساعت 11صبح الی 21

تلگرام تخت طاووس اینستاگرام تخت طاووس

کارشناس فروش تخت طاووس

آدرس: اتوبان شهید همت غرب(شهید خرازی)خروجی دوم دریاچه شهدای خلیج فارس - میدان دریاچه - خیابان شهید جوزانی غربی - جنب شهرک شهید صیاد شیرازی (فاز2) - پاساژ خلیج فارس - انتهای طبقه اول - پلاک 70  تخت طاووس

شماره تلفن: 02155266112 _ 09129630185

فروشگاه اینترنتی تخت طاووس

فروشگاه تخت طاووس، یکی از قدیمی ترین فروشگاه های اینترنتی با بیش از دو دهه تجربه در فروش انواع محصولات چوبی به صورت آنلاین و حضوری در سه شعبه بزرگ واقع در تهران به دلیل استقبال وسیع شما مشتریان عزیز توانسته به یکی از بزرگترین فروشگاه های کشور تبدیل شود و محصول مورد نظر شما را به صورت سفارشی پذیرفته.همچنین فروشگاه تخت طاووس قابلیت ارسال محصول به سراسر کشور را برای رفاه شما مشتریان عزیز فراهم کرده است.

Top of Page