فروشگاه تخت طاووس

پشتیبانی

  • تلفن: 02155266112
  • از شنبه تا 5 شنبه 10 صبح الی 11 شب

تخت طاووس

search

مبل استیل مصری

مبل استیل مصری که جلوه شکوهمندانه‌ای از امپراتوری چندین و چند ساله مصریان را به نمایش می‌گذارد، با توجه به علاقه این مردم به آثار پر زرق و برق و تجملی طراحی شده است. این مبلمان برای افرادی که علاقه‌مند به داشتن یک مبل سلطنتی متفاوت هستند، گزینه مناسبی می‌باشد.

مبل استیل مدل مصری رنگ آبی

زرق و برق مبل استیل مصری نسبت به مبل‌های دیگر بیشتر است؛ بنابراین در نگاه اول توجه مخاطبان به سوی تاج‌های طلایی یا فندقی رنگ این مبل‌ها جلب می‌شود. به گونه‌ای که حتی کوچک‌ترین طراحی‌ها می‌تواند بیننده را میخکوب کند و ذهن وی را درگیر نماید.

برای خرید مبل استیل مصری باید به نکات ویژه‌ای توجه داشته باشید. برخی از این نکات در ادامه برای آشنایی بیشتر بیان شده‌اند با ما همراه باشید و این مبل‌ها را بیشتر بشناسید.

مبل مصری مدل اوا

چوب و منبت کاری‌های مبل استیل مصری

چوب را می‌توان به عنوان یکی از مهم‌ترین عناصر در طراحی مبل استیل مصری در نظر گرفت؛ زیرا تاج مبلمان، دسته‌ها و پایه‌ها از جنس چوب تشکیل شده‌اند. برای طراحی تاج سلطنتی خاص مبل‌های مصری معمولاً از چوب راش استفاده می‌شود.

طراح با دقت تمام تراش‌هایی را که نشان دهنده امپراتوری مصریان است بر روی مبلمان خلق می‌کند. این طرح‌ها با اندکی تغییر بر روی دسته‌ها و پایه‌ها نیز نقش می‌بندد، تا جلوه شکوه و عظمت مبلمان به خوبی حفظ شود و بی شباهت به اریکه پادشاهی نباشد.

تراش‌های ایجاد شده بر روی چوب در این مبل‌ها نیاز به زحمت و دقت فراوان دارد؛ بنابراین چوب استفاده شده باید از کیفیت مناسبی برخوردار باشد. به گونه‌ای که هنگام ایجاد تراش‌های ظریف و حساس، به هیچ عنوان چوب ترک بر ندارد و سبب نازیبا شدن منبت کاری‌ها نگردد.

مبل های تک نفره و دونفره  مدل اوا

رنگ آمیزی مبل استیل مصری

رنگ ورق طلا مختص مبل استیل مصری است. این رنگ به هیچ عنوان هنگام رنگ آمیزی اجزای مبلمان شره نمی‌کند. همچنین ضد آب بودن این رنگ از ویژگی‌های بارز آن می‌باشد. علت شهرت رنگ ورق طلا به دلیل عدم تغییر آن در طولانی مدت است.

به گونه‌ای که هنگام استفاده به هیچ عنوان رنگ قسمت‌هایی از تاج و بخش‌های چوبی مبل تغییر نمی‌کند؛ بنابراین مبل سلطنتی مصری خریداری شده همیشه عظمت و شکوه خودش را حفظ می‌کند.

مبل کرم رنگ مدل سلطنتی مصری

جنس و رنگ پارچه در مبل استیل مصری

جنس و رنگ پارچه در مبل استیل مصری از اهمیت زیادی برخوردار است؛ زیرا اگر مبل‌ها زیبا و جذاب طراحی شده باشند اما هنگام استفاده حس خوبی را مخاطب القا نکنند، عملاً از کارایی لازم برخوردار نخواهند بود.

در طراحی مبل‌های استیل مصری از بهترین پارچه‌ها استفاده می‌شود. این پارچه‌ها باید در رنگ بندی‌های متنوع ارائه شده باشند تا بتوانند رضایت مشتریان گوناگون را به دست بیاورند. رنگ‌های قهوه‌ای تیره، سفید، کرمی روشن، طلایی، زیتونی، زرشکی و... که حس و حال سرزمین مصر را به تصویر می‌کشند، معمولاً همخوانی بیشتری با طراحی‌های ایجاد شده بر روی این مبل‌ها دارند.

پارچه‌ای که در طراحی مبل استیل مصری مورد استفاده قرار می‌گیرد، از جنس مرغوبی برخوردار است؛ بنابراین با استفاده از شامپو فرش نیز می‌توانید مبل‌ها را هر چند وقت یک‌بار از وجود ذرات گرد و خاک پاک‌سازی نمایید.

 استفاده از آب یا شامپو فرش به هیچ عنوان تأثیری در رنگ‌های استفاده شده در پارچه ندارد؛ بنابراین نگرانی از بابت کم رنگ شدن پارچه‌ها و طراحی‌های خاصی که بر روی آن‌ها وجود دارد نخواهید داشت.

ست هفت نفره مبلمان مدل مصری

انتخاب مدل مبل استیل مصری

انتخاب مدل مبل استیل مصری نیاز به دقت فراوان دارد؛ زیرا با وجود این که این مبل‌ها از منبت کاری‌های خاص و تراش‌های ویژه‌ای برخوردار هستند. باید دکوراسیون داخلی خانه از چیدمان مناسبی برای هماهنگی با مبل‌ها برخوردار باشد.

بنابراین اگر از طراحی‌های ساده و رنگ‌های کلاسیک در منزلتان بهره گرفته‌اید، بهتر است یک مبل استیل ساده مصری را که دارای تاجی به نسبت ساده‌تر است، در نظر داشته باشید. رنگ‌های قهوه‌ای و طلایی برای دکوراسیون‌های کلاسیک جز بهترین انتخاب‌ها می‌باشند. همچنین تاج مبلمان بهتر است به رنگ فندقی طراحی شده باشد تا جلوه مناسبی را در کنار دیگر وسایل منزل داشته باشد.

مبل سه نفره مدل اوا کرم رنگ

هنگام انتخاب مدل مبل استیل مصری می‌توانید تنها یک گوشه سالن را به دلخواه تزیین کنید و فضای مناسبی برای استفاده از مبل‌های فراهم نمایید؛ بنابراین هیچ محدودیتی برای انتخاب یک مبلمان سلطنتی مصری برای منزلتان نخواهید داشت.

دسته‌ها و پایه‌ها در مبل‌های استیل مصری برخلاف سایر مبل‌ها، ساده طراحی نشده‌اند و هر  قسمت از اجزای مبل سلطنتی مصری دارای طراحی مخصوص به خویش است. تا میزان تجمل گرایی مصریان را حتی در استفاده از هنر به نمایش بگذارد.

این مبل‌ها هم همانند سایر مبلمان عرضه شده در بازار دارای مبل‌های سه نفره، دو نفره و تک نفره هستند و در تعداد متنوع ارائه شده­اند. تا دست خریدار هنگام انتخاب و خرید مبل سلطنتی مصری بازتر باشد.

مبل مدل جدید مدل اوا

میز و عسلی‌ها در مبل استیل مصری

میز و عسلی‌ها در مبل استیل مصری نیز از تراش‌های ویژه و منحصر به فرد بی‌بهره نبوده‌اند. به گونه‌ای که می‌توان منبت کاری‌های خاصی بر روی این اجزا مشاهده کرد که در دیگر میزها و عسلی‌ها کمتر به چشم می‌خورد.

نقش‌های ایجاد شده بر روی پایه‌های میز، ممکن است تنها در فضای زیرین آن قابل مشاهده باشد. به گونه‌ای که یک شیشه بر روی پایه تراش خورده قرار می‌گیرد و عملاً  نقشی در اطراف آن وجود نخواهد داشت.

میز جلو مبلی

اما بیشتر میزها و عسلی‌هایی که به همراه مبل‌های مصری عرضه می‌شوند، دارای تراش‌هایی مشابه با مبلمان در قسمت پایه‌ها و اطراف خویش هستند؛ زیرا هماهنگی مبل‌ها با میزها، تنها به وسیله این طراحی‌های ویژه امکان پذیر خواهد بود.

همچنین هنگامی که میهمانان بر روی مبل نشسته باشند، هیچ چیز بیشتر از میز و عسلی‌ها در معرض دید قرار ندارد؛ بنابراین میز میانی باید دارای طراحی خاص و خارق العاده­ای باشد که جلوه مبل سلطنتی مصری را به خوبی به نمایش بگذارد.

مدل عسلی مبلمان مدل مصری

قیمت مبل استیل مصری

قیمت مبل استیل مصری نسبت به مبل‌های سلطنتی قدیمی، مبل‌های راحتی و مبل‌های مدرن بیشتر است؛ زیرا طراحی این مبل‌ها به نسبت زمان بیشتری می‌طلبد و طراح باید تلاش زیادی جهت ایجاد تراش ای ویژه بر روی پایه‌ها و تاج مبلمان داشته باشد.

همچنین جنس پارچه، چوب و رنگ استفاده شده در طراحی مبلمان سلطنتی مصری در میزان قیمت آن تأثیر گذاری زیادی دارد. به گونه‌ای که تا هر اندازه مبل مجلل‌تر باشد و پارچه آن خاص‌تر باشد، به نسبت هزینه بیشتری باید برای خرید آن مد نظر داشته باشید.

بنابراین برای انتخاب و خرید یک مبل استیل مصری باید بودجه مناسبی را مد نظر داشته باشید. تا بتوانید یک مبلمان سلطنتی خاص و منحصر به فرد را خریداری کنید و دکوراسیون داخلی منزلتان را با یک چیدمان هیجان انگیز، زیبایی دو چندان ببخشید.

مبل های دو نفره و سه نفره مدل اوا

خرید اینترنتی مبل استیل مصری

برای خرید اینترنتی مبل استیل مصری باید به وب سایت‌هایی که این مبل‌ها را ارائه کرده‌اند از جمله وب سایت تخصصی ما توجه ویژه‌ای داشته باشید؛ زیرا با توجه به گران قیمت بودن مبل‌های سلطنتی، ممکن است پس از واریز وجه به هیچ عنوان مبلمان برای شما ارسال نگردد و وب سایت مد نظر کلاهبردار باشد.وب سایت تخت طاووس با 20 سال سابقه کار درخشان در فروش حضوری و غیرحضوری (اینترنتی)کیفیت محصولات و دو سال خدمات پس از فروش آن را تضمین میکند.

بنابراین به شما توصیه می‌کنیم که خرید اینترنتی مبل استیل مصری را تنها از وب سایت شرکت‌های تولیدی همانند تخت طاووس انجام دهید. در این وب سایت می‌توانید از مدل‌های متنوع مبل‌های استیل مصری بازید کنید و مبل دلخواهتان را در کمترین زمان خریداری نمایید.

خرید اینترنتی شما را از جستجو در بازار بی نیاز می‌کند، همچنین با وجود این که کلیه مبل‌ها در قالب صفحات وب به نمایش گذاشته می‌شوند، در عرض چند دقیقه می‌توانید ویژگی‌های چندین مدل از مبل‌های مصری را با هم مقایسه کنید و سپس مبل مد نظر را خریداری نمایید.

نظرات (0)

نظر ارسال شده‌ی جدیدی وجود ندارد

سوالات خود را قبل از خرید بپرسید.

ارسال دیدگاه بعنوان یک مهمان -
پیوست ها (0 / 3)
اشتراک‌گذاری موقعیت مکانی شما
متنی که در تصویر ذیل مشاهده می‌کنید را وارد نمایید

بازدید حضوری همه روزه از ساعت 11صبح الی 21

تلگرام تخت طاووس اینستاگرام تخت طاووس

کارشناس فروش تخت طاووس

آدرس: اتوبان شهید همت غرب(شهید خرازی)خروجی دوم دریاچه شهدای خلیج فارس - میدان دریاچه - خیابان شهید جوزانی غربی - جنب شهرک شهید صیاد شیرازی (فاز2) - پاساژ خلیج فارس - انتهای طبقه اول - پلاک 70  تخت طاووس

شماره تلفن: 02155266112 _ 09129630185

فروشگاه اینترنتی تخت طاووس

فروشگاه تخت طاووس، یکی از قدیمی ترین فروشگاه های اینترنتی با بیش از دو دهه تجربه در فروش انواع محصولات چوبی به صورت آنلاین و حضوری در سه شعبه بزرگ واقع در تهران به دلیل استقبال وسیع شما مشتریان عزیز توانسته به یکی از بزرگترین فروشگاه های کشور تبدیل شود و محصول مورد نظر شما را به صورت سفارشی پذیرفته.همچنین فروشگاه تخت طاووس قابلیت ارسال محصول به سراسر کشور را برای رفاه شما مشتریان عزیز فراهم کرده است.

Top of Page