فروشگاه تخت طاووس

پشتیبانی

  • تلفن: 02155266112
  • از شنبه تا 5 شنبه 10 صبح الی 11 شب

تخت طاووس

search

مبلمان اداری

مبلمان اداری چیست و چه ویژگی هایی دارد؟

اکثر ما بیشترین زمان خود را در طول شبانه روز در حال کار کردن هستیم و محل کارمان جایی است که بیشترین زمان ما در آنجا می گذرد. با توجه به این موضوع، بسیار مهم است که محل کار ما از لحاظ امکانات و تجهیزات اداری شرایط مناسبی را داشته باشد. یکی از این امکانات اداری مربوط به مبلمان می شود. میز و صندلی مورد استفاده در فضاهای اداری باید دارای ویژگی هایی باشد تا برای استفاده کارکنان مناسب بوده و در ضمن موجب جذابیت محیط یک مجموعه نیز بشود. در ادامه مقاله در رابطه با ویژگی های مبلمان اداری صحبت خواهیم کرد.

مبلمان اداری

ویژگی مبلمان اداری چیست؟

مبلمان اداری به مجموعه ای از میزها و صندلی هایی گفته می شود که در قسمت های مختلف یک مجموعه مانند اتاق کارکنان، اتاق کنفرانس، اتاق مدیریت، سالن انتظار و قسمت های دیگر مورد استفاده قرار می گیرند. هر یک از انواع این مبلمان دارای ویژگی های خاص خود بوده و کاربرد مشخص را دارند. به همین دلیل طرح های مختلفی از مبلمان اداری در بازار وجود دارد که شما می توانید بر حس نیاز خود یکی از آنها را تهیه کنید. در انتخاب این نوع مبلمان باید به مسائلی مانند راحتی کارکنان و همچنین ظاهر مبلمان توجه زیادی را داشته باشید.

دکوراسیون داخلی یک ارگان یا شرکت می تواند تاثیر زیادی بر ذهن مشتریان و مراجعه کنندگان داشته باشد. اهمیت مبلمان اداری در این است که چیدمان آنها در واقع تشکیل دهنده دکوراسیون داخلی یک اداره یا شرکت است. از لحاظ کاربردی مبلمان اداری می تواند شامل موارد مختلفی مانند میزهای اداری، صندلی ها، قفسه ها و پارتیشن های مختلف می شود که بیشتر به منظور نظم و ترتیب بخشیدن به محیط کار استفاده می شوند. همچنین از مبلمان اداری می توان برای جداسازی بخش های مختلف از یکدیگر نیز استفاده کرد. همانطور که گفته شده مبلمان اداری دارای انواع مختلفی است که در ادامه قصد داریم به بررسی کامل هر یک از آنها بپردازیم.

انواع مبلمان اداری

انواع مدل های مبلمان اداری در طرح ها و رنگ های مختلف و در اندازه های گوناگون توسط تولیدکنندگان این مبلمان ساخته می شود. برای اینکه بتوانید بهترین نوع این مبلمان را برای مجموعه خود انتخاب کنید ابتدا نیاز است که با انواع آن آشنا شوید. در ادامه مطلب قصد داریم تا انواع مبلمان اداری را به شما معرفی کرده و بررسی کنیم.

انواع مبلمان اداری

میز اداری

میز اداری از جمله مهم ترین اجزای تشکیل دهنده هر نوع محیط کاری است که تعداد آن بیشتر از سایر مبلمان مورد استفاده در ادارات می باشد. نوع طراحی میز اداری باید به گونه ای باشد که مدیریت مجموعه بتواند اشراف کامل به کارمندان خود داشته باشد. معمولا میزهای اداری دارای کشو بوده و به نوعی طراحی می شوند که امکان گذاشتن وسایل مختلف بر روی آن وجود داشته باشد. همچنین میز اداری باید تحمل وزن وسایلی مانند رایانه را داشته باشد. ابعاد استاندارد میز اداری به طور معمول بین 120 الی 160 سانتی متر در طول و حدودا 80 سانتی متر در عرض می باشد. برای مشاهده انواه میز اداری مدرن می توانید به کانال تلگرام مبلمان اداری تخت طاووس مراجعه کنید.

صندلی اداری

صندلی اداری نقش بسیار مهمی را در تامین آسایش و سلامتی کارکنان یک مجموعه ایفا می کند. کارمندان یک اداره ساعت های طولانی را روی صندلی خود نشسته و کار می کنند. به همین دلیل طراحی صندلی اداری باید کاملا مناسب حال کارکنان بوده و باعث ایجاد مشکلات جسمانی برای آنها نشود. از جمله موارد مهم در رابطه با صندلی های اداری این است که دارای انحنای مناسب باشند تا گودی کمر استفاده کننده را پوشش دهند. بهترین صندلی اداری را می توان به طرح S آنها نسبت داد. در ادامه نکات بیشتری را در مورد این نوع صندلی بیان خواهیم کرد. انواع صندلی اداری جذاب در کانال تلگرام مبلمان تخت طاووس قرار داده شده است.

میز کنفرانس

معمولا در هر اداره یا شرکتی اتاق یا فضای خاصی برای برگزاری کنفرانس و جلسات در نظر گرفته می شود. با توجه به برگزاری جلسات مهم و تعیین کننده در این فضا بسیار مهم است که میز و صندلی مناسب برای آن تدارک دیده شود. انتخاب یک میز کنفرانس شکیل و مناسب علاوه بر کاربردهایی که دارد می تواند روی ذهن افراد تاثیر مثبتی بگذارد. یکی از نکات مهم در مورد میز کنفرانس این است که امکان نصب تجهیزات صوتی و تصویری روی آنها وجود داشته باشد. با توجه به طرح و رنگ های مختلفی که این نوع میزها دارند می توانید متناسب ترین نوع میز کنفرانس را برای مجموعه خود انتخاب کنید. برای مشاهده انواع میز کنفرانس می توانید به کانال تلگرام تخت طاووس مراجعه نمایید.

فروش مبلمان اداری

میز مدیریت

هر مجموعه ای نیاز به یک قسمت خاص برا مدیریت مجموعه دارد که این قسمت با مبلمان خود از سایر قسمت های مجموعه متمایز خواهد شد. وجود یک میز مدیریت شیک می تواند شخصیت کاری مجموعه شما را بالا برده و موجب احترام بیشتر مشتری و مراجعه کننده به شما شود. میز مدیریت باید نسبت به سایر میزهای اداری خاص تر و بزرگ تر ببوده و زیبایی و جذابیت آن بیشتر از میزهای دیگر باشد. انواع میز مدیریت در کانال تلگرام تخت طاووس موجود می باشد.

پارتیشن اداری

پارتیشن اداری را نیز می توان به نوعی یکی از انواع مبلمان اداری دانست که در حال حاضر در بسیاری از شرکت های بزرگ و معتبر مورد استفاده قرار می گیرد. پارتیشن ها به عنوان جداکننده های فضا عمل کرده و در عین حال ارزان قیمت و به صرفه هستند. این پارتیشن ها معمولا عایق صدا نیز بوده و در تنظیم نور محیط نیز می توان از آنها استفاده کرد.

علاوه بر مواردی که گفته شد می توان انواع قفسه ها، کمدها، کانتر، ویترین و فایلینگ ها را نیز جزو مبلمان مورد استفاده در ادارت به شمار آورد. حال که با انواع مختلف این نوع مبلمان آشنا شدید می توانید انتخاب بهتری را در مورد میز و صندلی اداری خود داشته باشید. در ادامه نکات خرید مبلمان اداری به طور کامل ارائه خواهد شد.

خرید مبلمان اداری مدرن

شاید خرید مبلمان اداری مدرن از نظرتان موضوعی ساده باشد اما در حقیقت اینطور نیست. شما باید به موارد مختلفی در خرید این نوع مبلمان توجه داشته باشید تا بتوانید بهترین نوع آن را انتخاب کنید.

خرید مبلمان اداری مدرن

مدل های مبلمان اداری

در گام نخست باید مشخص کنید که به چه نوع مبلمانی در اداره یا شرکت خود نیاز دارید. با توجه به مدل های مختلفی که از مبلمان مورد استفاده در ادارت وجود دارد باید بر اساس نوع کار کارمندان خود و همچنین سبک کاری مجموعه خود اقدام به انتخاب یک مدل مناسب کنید. مدل انتخابی شما باید بر اساس کارکرد فضا و همچنین نوع کاربرد مبلمان باشد. به عنوان مثال در اتاق انتظار بسیاری از ادارات و شرکت ها از کاناپه های شیک و مدرن استفاده می شود اما قطعا این نوع مبلمان برای سایر فضاهای کاری مناسب نخواهد بود. بنابراین حتما در ابتدا نوع نیاز خود را مشخص کنید و سپس اقدام به خرید مبلمان نمایید.

اندازه مبلمان اداری

نکته دیگری که باید در خرید مبلمان اداری به آن توجه داشته باشید میزان فضایی است که در مجموعه خود در اختیار دارید. اگر در یک فضای کوچک کار می کنید بهترین انتخاب برای شما استفاده از میز و صندلی های مدرن است که برای فضاهای کوچک تر و پارتیشن های ادرای ساخته شده اند. اما دقت کنید که اندازه میز اداری باید به شکلی باشد که نیازهای کارمندان شما را کاملا برطرف کرده و تمام لوازم و وسایل ضروری را بتوان روی آن قرار داد. با توجه به نوع کاری که کارمندان مختلف انجام می دهند باید میزاداری آنها قابلیت قرارگیری لوازمی مانند رایانه، پرینتر، کازیو و وسایلی از این دست را داشته باشد. بنابراین در انتخاب ابعاد مبلمان اداری نهایت دقت را به خرج دهید.

کیفیت ساخت مبلمان اداری

یکی از اساسی ترین نکاتی که در انتخاب مبلمان اداری مورد توجه قرار دهید کیفیت ساخت این نوع مبلمان می باشد. بسیار مهم است که در تولید مبلمان اداری از چه نوع متریالی استفاده شده باشد. معمولا میزهای اداری از جنس ام دی اف هستند و باید دقت کنید که ام دی اف استفاده شده در ساخت آنها از مرغوبیت لازم برخوردار باشد. میزهای کنفرانس و مدیریت معمولا از ام دی اف های باکیفیت تری ساخته می شوند. چسب استفاده شده در ساخت این نوع مبلمان نیز تاثیر زیادی در کیفیت آنها خواهد داشت. بنابراین در خرید انواع میز کارمندی باید به دوام و استحکام آنها توجه داشته باشید تا طول عمر بالایی داشته باشند و خیلی زود خرج روی دست شما نگذارند.

همچنین جنس صندلی اداری نیز مهم بوده و باید از متریال باکیفیت ساخته شده باشد. رویه صندلی اداری نباید حالت لیز و اصطکاک زیادی داشته باشد. همچنین باید خصوصیت ضد تعریق داشته باشد تا در هوای گرم باعث آزار و اذیت کارمندان نشود. جنس استفاده شده در تولد صندلی مدیریت و اتاق های کنفرانس از متریال باکیفیت تری بوده و معمولا صندلی های مدیریتی در ادارت از جنس چرم هستند.

قیمت مبلمان اداری

طراحی مبلمان اداری

آخرین نکته مهم در زمینه خرید میز و صندلی اداری توجه به طراحی آنهاست. طراحی مبلمان اداری باید دارای زیبایی خاص خود بوده و در دکوراسیون محل کار کاملا جذاب به نظر برسد. میزهای اداری باید به گونه ای طراحی شوند که علاوه بر زیبایی ظاهری کاملا کاربردی بوده راحتی استفاده کنندگان را نیز فراهم کنند. معمولا طراحی میز کارمندی ساده و خطی بوده و برای میزهای کنفرانس از طراحی مدولار استفاده می شود. توجه به طرح و رنگ مبلمان اداری می تواند موجب جذاب تر شدن محیط کار مجموعه شما شده و در ضمن راحتی کارمندان شما را نیز فراهم آورد. از سوی دیگر باید به طراحی صندلی نیز اهمیت زیادی داده شود. طراحی صندلی باید کاملا استاندارد بوده و موجب حفاظت از کمر و گردن استفاده کنندگان شود. در هنگام خرید حتما صندلی های اداری را انتخاب نمایید که امکان تغییر دادن ارتفاع نشیمن آنها وجود داشته باشد. همچنین یک صندلی اداری خوب قابلیت خم شدن به عقب را دارد و نه زیاد نرم و نه زیاد سفت است. امکان چرخش از دیگر امکاناتی است که یک صندلی اداری ایده ال باید داشته باشد تا باعث راحتی هر چه بیشتر کارمندان در حین کار شود. با توجه بتنوع زیاد صندلی اداری شما این امکان را دارید تا بنا بر نیاز و بودجه خود یکی از انواع صندلی های اداری موجود در بازار را تهیه کنید.

قیمت مبلمان اداری

فاکتورهای مختلفی در تعیین قیمت انواع مبلمان اداری تاثیرگذار هستند که از جمله آنها می توان به طرح و مدل مبلمان، جنس مبلمان و اندازه مبلمان اشاره کرد. برای اینکه مبلمان اداره یا شرکت خود را به بهترین قیمت بخرید بهترین کار این است که از چند فروشگاه مبلمان اداری قیمت بگیرید و سپس به مقایسه این قیمت ها با یکدیگر بپردازید. باید دقت کنید که مدل های مبلمان اداری بسیار متنوع هستند و در نتیجه قیمت آنها نیز متغیر خواهد بود. شما باید در ابتدا بودجه و نوع نیاز خود را مشخص کنید تا بتوانید مناسب ترین میز و صندلی اداری را به لحاظ کاربرد و قیمت تهیه کنید. برای مقایسه قیمت انواع مبلمان اداری می توانید به کانال تلگرام مبلمان تخت طاووس مراجعه کنید.

مبلمان اداری

فروش مبلمان اداری

آخرین نکته در زمینه خرید انواع تجهیزات اداری مانند مبلمان این است که از یک مرکز معتبر و خوشنام در این حوزه خرید کنید. خرید از مراکز معتبر فروش مبلمان اداری باعث خواهد شد که از بابت کیفیت و قیمت محصول خریداری شده آسوده خاطر باشید. ضمن اینکه این مراکز معمولا گارانتی محصولات را نیز به شما خواهند داد. یکی از شرکت های بزرگ و باسابقه در حوزه انواع میز و صندلی اداری شرکت تخت طاووس می باشد که در سالیان اخیر مشتریان زیادی را جذب کرده است. کیفیت مبلمان اداری تخت طاووس به اضافه قیمت های منصفانه از مهم ترین دلایل فروش بالای محصولات این شرکت بوده است. کیفیت میز و صندلی اداری این شرکت کاملا تضمین شده است و قیمت آن نیز نسبت به مراکز دیگر فروش مبلمان اداری منصفانه تر می باشد. همچنین تخت طاووس این امکان را به مشتریان خود داده است تا بتوانند خرید اینترنتی مبلمان اداری را انجام دهند.

نظرات (0)

نظر ارسال شده‌ی جدیدی وجود ندارد

سوالات خود را قبل از خرید بپرسید.

ارسال دیدگاه بعنوان یک مهمان -
پیوست ها (0 / 3)
اشتراک‌گذاری موقعیت مکانی شما
متنی که در تصویر ذیل مشاهده می‌کنید را وارد نمایید

بازدید حضوری همه روزه از ساعت 11صبح الی 21

تلگرام تخت طاووس اینستاگرام تخت طاووس

کارشناس فروش تخت طاووس

آدرس: اتوبان شهید همت غرب(شهید خرازی)خروجی دوم دریاچه شهدای خلیج فارس - میدان دریاچه - خیابان شهید جوزانی غربی - جنب شهرک شهید صیاد شیرازی (فاز2) - پاساژ خلیج فارس - انتهای طبقه اول - پلاک 70  تخت طاووس

شماره تلفن: 02155266112 _ 09129630185

فروشگاه اینترنتی تخت طاووس

فروشگاه تخت طاووس، یکی از قدیمی ترین فروشگاه های اینترنتی با بیش از دو دهه تجربه در فروش انواع محصولات چوبی به صورت آنلاین و حضوری در سه شعبه بزرگ واقع در تهران به دلیل استقبال وسیع شما مشتریان عزیز توانسته به یکی از بزرگترین فروشگاه های کشور تبدیل شود و محصول مورد نظر شما را به صورت سفارشی پذیرفته.همچنین فروشگاه تخت طاووس قابلیت ارسال محصول به سراسر کشور را برای رفاه شما مشتریان عزیز فراهم کرده است.

Top of Page