فروشگاه تخت طاووس

پشتیبانی

  • تلفن: 02155266112
  • از شنبه تا 5 شنبه 10 صبح الی 11 شب

تخت طاووس

search

قیمت کابینت چوبی

تولید کابینت متوقف شده و هیچ مدلی برای فروش موجود نمیباشد. لطفاً به هیچ وجه تماس نگیرید

شاید شما هم درحال تصمیم گیری برای سفارش کابینت هستید و می خواهید با برآورد قیمت کابینت چوبی، نسب به متریال کابینت خود تصیم گیری کنید؛ قیمت کابینت چوبی از عواملی است که بر خرید و سفارش کابینت با متریال چوب و یا سایر متریال ها تاثیر گذار است؛ اگر می خواهید اطلاعات جامعی از قیمت کابینت چوبی  داشته باشید، با ما همراه باشید.

کابینت آشپزخانه از مهم ترین وسایل هر آشپزخانه است که بیشتر از سایر اجزاء آشپزخانه جلب توجه می کند. تنوع گسترده ای از کابینت در بازار موجود است. کابینت گلاس، کابینت ام دی اف و کابینت چوبی از جمله طرح های متفاوت کابینت است.  افراد با توجه به سلیقه شخصی و همچنین دکوراسیون آشپزخانه طرح مورد نظر را انتخاب می کنند.

قیمت کابینت چوبی

از متریال های خاص و سنتی که برای کابینت آشپزخانه به کار می رود، کابینت های چوبی است.  در طرح های کلاسیک، به طور معمول متریال چوب به کار می رود. اما در کابینت های مدرن نیز استفاده از چوب رواج دارد. یکی از زیباترین متریال برای کابینت، چوب است. بافت های ساده و پیچیده چوب در تهیه کابینت چوبی مورد استفاده قرار می گیرد. در گذشته رنگ های قهوه ای روشن و تیره در کابینت بسیار پرکاربرد بوده است. اما امروزه گستره از تنوع رنگ در کابینت چوبی مورد استقبال است. و رنگ های بی نظیر و خاص در طراحی کابینت های چوبی به کار می رود. زیبایی متریال چوب در کنار تنوع گسترده رنگ، موجب استقبال از کابینت چوبی شده است.

رنگ کابینت چوبی

از مهم ترین و تاثیرگذار ترین فضاهای منزل، آشپزخانه است؛ در آشپزخانه نیز کابینت بیشتر از سایر اجزاء مورد توجه قرار می گیرد. علاوه بر سبک و طرح کابینت، در دکوراسیون، رنگ کابینت نیز بسیار مهم و حائز اهمیت است.  افراد پس از انتخاب کابینت چوبی باید رنگ مناسب را نیز انتخاب کنند.

برای انتخاب رنگ، اولین قدم توجه به ابعاد آشپزخانه و سایر متریال هایی است که در آشپزخانه به کار رفته است؛ برای مثال رنگ کاشی های دیوار و رنگ کفپوش، باید در انتخاب رنگ کابینت مورد توجه قرار بگیرد. ابعاد آشپزخانه، نور و رنگ سایر متریال ها از مهم ترین عواملی است که در انتخاب رنگ کابینت تاثیر گذار است.

در مرحله بعد نیز سلیقه افراد باید برای انتخاب رنگ کابینت در نظر گرفته شود.

اگر بخواهیم رنگ های مورد استفاده در کابینت را در چهار دسته کلی تقسیم بندی کنیم، عبارتند از: 1 رنگ های خاص، مدرن و به روز   2- رنگ های روشن  3-  رنگ های شاد و گرم  4- رنگ های خنثی

رنگ های خاص ممکن است در دوره های زمانی متفاوت باشد؛ این رنگ ها بر اساس سلیقه افراد و تناسب آن با سایر اجزاء دکوراسیون انتخاب می شود؛ بهترین انتخاب برای آشپزخانه های کوچک، رنگ های روشن است. برای گرمی بخشیدن به فضا می توان از رنگ های شاد و گرم استفاده کرد؛ رنگ های گرم مانند قرمز، زرد و ....؛ برای افرادی که به تنوع علاقه مند هستند انتخاب رنگ های خنثی بهترین انتخاب است؛ زیرا می توانند با تغییر اجزاء دیگر دکوراسیون مانند پرده آشپزخانه و .... فضایی جدید خلق کنند؛ رنگ های خنثی با تمام رنگ ها ترکیبی زیبا می ساز و انعطاف پذیر است. به همین دلیل در بسیاری از دکوراسیون ها مورد استفاده قرار می گیرد. رنگ های خنثی مانند رنگ سفید که در ساخت کابینت بسیار پرکاربرد است.

در بررسی ویژگی رنگ هایی که بیش از سایر رنگ ها در کابینت چوبی مورد استفاده قرار می گیرد، می توان رنگ سفید و رنگ چوب را بررسی کرد.

قیمت کابینت چوبی در کابینت تمام چوب

رنگ سفید علاوه بر القای حس تمیزی و پاکیزگی، رنگی خنثی است که امکان هماهنگ کردن آن با سایر رنگ ها و نورها امکان پذیر است. همچنین امکان ترکیب آن با بسیاری از رنگ ها در کابینت زیبایی و جلوه خاصی خواهد داشت. مانند ترکیب رنگ سفید و رنگ چوب

یکی دیگر از رنگ هایی که در کابینت چوبی بیشتر از سایر رنگ ها مورد استفاده قرار می گیرد، رنگ چوب است؛ طیف گسترده ای از رنگ چوب برای کابینت وجود دارد؛ استفاده از رنگ چوب در کابینت، فضایی گرم و زیبا برای آشپزخانه به وجود می آورد و به همین دلیل مورد استقبال بسیاری از طراحان و خریداران کابینت می باشد.

انتخاب رنگ کابینت در آشپزخانه انتخابی مهم است که نیازمند صرف وقت و دقت می باشد؛ زیرا افراد هزینه زیادی برای کابینت متقبل می شوند و باید رنگی را برای کابینت انتخاب کنند که بتوانند مدت ها از فضای آشپزخانه لذت ببرند.

مشورت با طراحان داخلی و افرادی که در حوزه دکوراسیون مشغول به فعالیت هستند برای انتخاب رنگ کابینت آشپزخانه، بسیار مهم و تاثیر گذار است.

عوامل موثر بر قیمت کابینت چوبی

قیمت انواع کابینت آشپزخانه بر اساس متریال مورد استفاده در کابینت برآورد می شود. برای تعیین قیمت کابینت، ابتدا نوع کابینت انتخاب می شود و سپس متریال مورد استفاده در کابینت تعیین می شود. رنگ و کارخانه و نوع و برند هم بر قیمت تاثیر گذار است.

 از ارزان ترین انواع کابینت، کابینت ملامینه است. مغز نئوپان با روکش نازک ملامینه در ساخت این مدل کابینت به کار می رود. ویژگی آن ضد آب و ضد خش بودن است . معایب آن حساسیت تئوپان به رطوبت است. بنابر این نباید در محل هایی که در معرض آب است استفاده شود.

به هنگام بررسی قیمت کابینت چوبی، اولین نکته ای که باید مورد توجه قرار بگیرد نوع کابینت چوبی است. در طرح های موجود در بازار، کابینت تمام چوب و کابینت با روکش چوب موجود است. در کابینت با روکش چوب،  مغزی ام دی اف به کار می رود و قیمت کابینت چوبی در کابینت تمام چوب بسیار گران تر از قیمت کابینت چوبی در کابینت چوبی با روکش چوب است. و علت این امر گران بودن متریال چوب است.

در کابینت با روکش چوب، از ورق های ام دی اف با روکش چوب، در قسمت هایی که قابل رویت است استفاده می شود. قیمت کابینت چوبی با روکش چوب از مدل های دیگر مانند کابینت ملامینه، کابینت ام دی اف، کابینت هایگلاس و کابینت ممبران گران تر است.

در کابینت های چوبی با روکش چوب، روکش ملچ و روکش بلوط پرطرفدار هستند؛ اجرای رنگ پلی استر بر قیمت کابینت چوبی با روکش چوب تاثیر گذار است.

قیمت کابینت چوبی با روکش چوب

آشنایی با انواع چوب

مدل های کابینت چوبی، از زیباترین کابینت ها هستند که متخصصان طراحی کابینت، طراحی می کنند.

طرح و بافت های متنوع کابینت چوبی، در سبک کلاسیک و مدرن دیده می شود. چوب طبیعی در ساخت کابینت چوبی مورد استفاده قرار می گیرد و بافت ها و گره های چوب موجب زیبایی منحصر به فرد در کابینت چوبی می شود.؛ این زیبایی منحصر به فرد کابینت چوبی علاوه بر تاثیر گذاری بر فضای آشپزخانه، فضای کل خانه را نیز تحت تاثیر قرار می دهد؛ به ویژه در آشپزخانه هایی به سبک اپن.

با توجه به تفاوت میان درختان، و تفاوت میان بافت و طرح آنها، مجموعه ای بی نظیر از انواع طرح و بافت در انواع چوب طبیعی وجود دارد. در ساخت کابینت چوبی، با حفظ تفاوت در برش ها، شکلی خاص و منحصر به فرد از قرار گرفتن قطعات در کنار هم به وجود می آید؛ این زیبایی با رنگ هایی که بر روی این کابینت چوبی زده می شود، بیشتر خودنمایی میکند؛ این رنگ ها علاوه بر زیبایی بصری، موجب دوام وطول عمر کابینت چوبی می شود.

دو دسته کلی برای طبقه بندی درختان وجود دارد، این تقسیم بر اساس رنگ درختان است؛ چوب های ساده و چوب های منقش، دسته بندی است که می توان از رنگ درختان داشت؛ چوب های گلابی و صنوبر و انجیلی و ... رنگ و ساختمان یکسان و یکنواختی دارند؛ در مقابل چوب درخت گردو، چوب راش، چوب بلوط و .... دارای نقش و رگه های بسیار متنوعی هستند. با توجه به برش چوب، نقوش و رگه های چوب متفاوت است.

چوب بلوط که داری بافتی درشت است و چوبی نیمه سخت و نیمه سنگین می باشد، بسیار محکم و فشرده است؛ این چوب در اروپای شرقی، از مهم ترین متریال هایی بوده است که در مصالح ساختمانی مورد استفاده قرار می گرفته.

چوب درخت راش دارای رنگ کرم مایل به قرمز است؛ چوب درخت راش از پر مصرف ترین چوب هایی است که در دکوراسیون های کلاسیک مورد استفاده قرار می گیرد. یکی دیگر از بهترین و پر مصرف ترین چوب های طبیعی، چوب درخت گردو است چوب درخت گردو نقش های بسیار زیبایی دارد.

افراد باید متناسب با موقعیت جغرافیایی، سبک مورد نظر کابینت و نقش های چوب طبیعی، چوب مورد نظر برای کابینت چوبی را با مشورت با یک متخصص و نجار با مهارت انتخاب کنند.

قیمت کابینت چوبی کلاسیک با چوب گردو

قیمت کابینت چوبی در مجموعه فروشگاه های تخت طاووس

آشپزخانه از عناصر مهم فضای خانه است که در این فضا، کابینت بیشتر از سایر اجزاء جلب توجه می کند. افراد زیادی برای دکوراسیون آشپزخانه متمایل به استفاده از چوب در ساخت کابینت هستند؛ این افراد می توانند کابینت خود را در سبک مدرن و یا کلاسیک با متریال چوب سفارش دهند. اما به طور معمول استفاده از چوب در کابینت به سبک کلاسیک رواج بیشتری دارد. قیمت کابینت چوبی نسبت به سایر متریال ها بیشتر است؛ اما زیبایی و جلوه این کابینت نیز بسیار بیشتر از سایر متریال ها است؛ به ویژه استفاده از رنگ پلی استر، این زیبایی و جلوه را بیشتر نیز می کند.

کیفیت متریال، جنس و کیفیت یراق آلات و کیفیت ساخت کابینت چوبی، از مواردی است که باید در ساخت کابینت بسیار مورد توجه قرار بگیرد؛  با توجه به اینکه قیمت کابینت چوبی از سایر متریال ها بیشتر است، دقت در این جزئیات مهم تر می شود؛ زیرا افراد با تقبل هزینه ای زیاد برای کابینت چوبی، انتظار زیبایی و دوام و طول عمری بیشتری برای آن دارند؛ بنابر این باید این جزئیات مورد توجه قرار بگیرد.

اگر شما هم می خواهید برای آشپزخانه خود، کابینت چوبی زیبا و با کیفیت سفارش دهید می توانید از مجموعه فروشگاه های تخت طاووس خرید نمایید. قیمت کابینت چوبی در مجموعه فروشگاهی تخت طاووس به علت حذف واسطه مقرون به صرفه خواهد بود.

قیمت کابینت چوبی در مجموعه فروشگاهی تخت طاووس

تولید کابینت متوقف شده و هیچ مدلی برای فروش موجود نمیباشد. لطفاً به هیچ وجه تماس نگیرید

نظرات (0)

نظر ارسال شده‌ی جدیدی وجود ندارد

سوالات خود را قبل از خرید بپرسید.

ارسال دیدگاه بعنوان یک مهمان -
پیوست ها (0 / 3)
اشتراک‌گذاری موقعیت مکانی شما
متنی که در تصویر ذیل مشاهده می‌کنید را وارد نمایید

بازدید حضوری همه روزه از ساعت 11صبح الی 21

تلگرام تخت طاووس اینستاگرام تخت طاووس

کارشناس فروش تخت طاووس

آدرس: اتوبان شهید همت غرب(شهید خرازی)خروجی دوم دریاچه شهدای خلیج فارس - میدان دریاچه - خیابان شهید جوزانی غربی - جنب شهرک شهید صیاد شیرازی (فاز2) - پاساژ خلیج فارس - انتهای طبقه اول - پلاک 70  تخت طاووس

شماره تلفن: 02155266112 _ 09129630185

فروشگاه اینترنتی تخت طاووس

فروشگاه تخت طاووس، یکی از قدیمی ترین فروشگاه های اینترنتی با بیش از دو دهه تجربه در فروش انواع محصولات چوبی به صورت آنلاین و حضوری در سه شعبه بزرگ واقع در تهران به دلیل استقبال وسیع شما مشتریان عزیز توانسته به یکی از بزرگترین فروشگاه های کشور تبدیل شود و محصول مورد نظر شما را به صورت سفارشی پذیرفته.همچنین فروشگاه تخت طاووس قابلیت ارسال محصول به سراسر کشور را برای رفاه شما مشتریان عزیز فراهم کرده است.

Top of Page