کانال تلگرام

فروشگاه تخت طاووس

پشتیبانی

  • تلفن: 09120576319
  • از شنبه تا 5 شنبه 10 صبح الی 11 شب

تخت طاووس

search

انواع مبل استیل شزلون

اما هنگام بررسی ویژگی‌های مبل شزلون در اولین نگاه مجذوب آن خواهید شد. این مبل برخلاف ست‌های 5 و 7 نفره به صورت تکی عرضه شده است، به گونه‌ای که همانند یک تخت ساده قابل استفاده است؛ در صورتی که هیچ شباهتی با تخت خواب ندارد!

مبل استیل شزلون رنگ آبی نفتی

در طراحی انواع مبل استیل شزلون یک طرح مشترک قابل مشاهده است. این مبل‌ها در حقیقت ترکیبی از صندلی و تخت هستند. به گونه‌ای که در یک سمت مبلمان دسته‌ای بلندتر قابل مشاهده است که به راحتی می‌توانید بر آن تکیه کنید و پاهایتان را به سمت دیگر مبل که اغلب بدون دسته است دراز کنید.

مبل تکفره شزلون با پارچه طرح گلدار

مبل شزلون سلطنتی

انواع مبل استیل شزلون بیشتر از سایر مدل‌ها مورد توجه مخاطبان قرار گرفته است؛ زیرا طراحی خاص و خیره کننده این مبل‌ها جلوه تخت پادشاهان را به نمایش می‌گذارد. همچنین با وجود این که مبل شزلون به صورت تک عرضه می‌شود، یک طرح بی‌نظیر و منحصر به فرد را در فضای خانه به نمایش می‌گذارد.

چرا که یک مبل بیشتر از چندین مبل جلب توجه می‌کند و سبب می‌شود بیننده با دقت بیشتری جزییات آن را مورد بررسی قرار دهد. همچنین با توجه به این که این مبل همتای دیگری ندارد، مخاطب هنگام استفاده از آن احساس خاص بودن می‌کند و رضایت خاطر بیشتری خواهد داشت.

مبل شزلون که زادگاهش فرانسه بوده، در گذر زمان تغییرات بسیاری کرده است. به گونه‌ای که امروزه جلوه‌ای از طراحی‌های رومی نیز به وضوح در این مبل‌ها قابل مشاهده است و سبب زیباتر به نظر رسیدن مبلمان می‌گردد.

مبل شزلون سلطنتی

مبل شزلون تاج دار

در بین انواع مبل استیل شزلون، مبل‌هایی که تاج دار هستند بیشتر از سایر نمونه‌ها جلب توجه می‌کنند. در این مبل‌ها یک تاج همانند مبل‌های سلطنتی بر فراز مبل نقش بسته است. این تاج بنا بر اندازه مبل می‌تواند بزرگ یا کوچک باشد. همچنین معرق کاری‌هایی که بر روی تاج وجود دارد ممکن است بسیار زیاد باشد. تا مبل را نسبت به سایر مبلمان های شزلون متفاوت‌تر جلوه دهد.

این تاج اغلب به رنگ نقره‌ای یا طلایی رنگ آمیزی می‌شود تا شباهت مبل به تخت سلطنتی بیشتر شود. تاج مبل شزلون ممکن است در تمام قسمت‌ها دارای طراحی یکسانی باشد؛ اما بیشتر مبل‌های شزلون موجود در بازار دارای تاجی هستند که از یک سمت شروع می‌شود، در قسمت میانی بیشترین یا کمترین ارتفاع را دارد و در قسمت دیگر به پایان می‌رسد.

با توجه به این که تاج تنها وجه تمایز انواع مبل استیل شزلون است، زیرا این مبل‌ها صندلی‌های تک نفره و چند نفره ای به همراه ندارند؛ بنابراین طراح بیشترین دقت را هنگام تولید این مبل‌ها به خرج می‌دهد. تا هر مبل با مبل دیگر تفاوت داشته باشد و مبل‌های شزلون شباهت زیادی به هم نداشته باشند.

مبل استیل شزلون تاج دار

پارچه در انواع مبل استیل شزلون

در تولید انواع مبل استیل شزلون از پارچه‌های متفاوتی استفاده می‌شود. به عنوان مثال برخی از مبل‌های شزلون که دارای تاجی ظریف و طراحی ساده‌تری هستند، از پارچه‌هایی ساده و یک دست برخوردارند. تا شباهت بیشتری به مبل‌های مدرن و امروزی داشته باشند.

اما مبل‌هایی که دارای طراحی‌ها و منبت کاری‌های خاص و ویژه هستند، به نسبت دارای پارچه‌های طرح داری هستند که بی‌شباهت به روکش‌های مبل‌های فرانسوی نیستند. این روکش‌ها شباهت مبل‌ها را به مبل‌های اورجینال بیشتر می‌کنند.

مبل تک نفره بسیار شیک مدل شزلون

 زیرا با توجه به این که طراحی اولیه مبل شزلون به فرانسه باز می‌گردد، این پارچه‌ها در کنار تاج‌های هیجان انگیز، امپراتوری چندین ساله پادشاهان فرانسوی را به نمایش می‌گذارند که برای علاقه‌مندان به تاریخ کاملاً آشنا است.

رنگ بندی پارچه‌ها در انواع مبل استیل شزلون بیشتر به صوت تیره است. به عنوان مثال رنگ‌های همانند آب تیره، زرشکی، قهوه‌ای و... را در مبل‌های عرضه شده در بازار می‌توان مشاهده کرد. هر چند با توجه به سلایق متنوع خریداران، ممکن است پارچه‌هایی با رنگ بندی‌های ساده نیز در طراحی این مبل‌ها مورد استفاده قرار بگیرد.

 در کل در انواع مبل استیل شزلون، پارچه ممکن است به صورت یک رنگ مورد استفاده قرار بگیرد. یا در قسمت‌هایی از تیکه گاه و نشیمن‌گاه دارای طراحی‌های متفاوتی برای جذاب‌تر شدن باشد.

مبل استیل شزلون تولید شده با پارچه درجه یک

دسته‌ها و پایه‌ها در انواع مبل استیل شزلون

دسته‌ها و پایه‌ها انواع مبل استیل شزلون در گذر زمان تغییرات بسیاری داشته‌اند. طراحی این قسمت‌ها از مبلمان بیشتر از تاج پیروی می‌کند. به گونه‌ای که مبل‌هایی که دارای تاجی ساده‌تر می­باشند، معمولاً دارای دسته‌ها و پایه‌هایی با طراحی‌های ویژه هستند تا سلطنتی بودن مبل شزلون به معرض نمایش گذاشته شود.

اما این قانون همیشه اجرا نمی‌شود؛ زیرا طراحی دسته‌ها و پایه‌ها انواع مبل استیل شزلون بیشتر مطابق با ذوق و سلیقه طراح صورت می‌پذیرد. به گونه‌ای که در یک مبل ممکن است دسته‌ها و پایه‌ها با کمترین نقش و نگار در نظر گرفته شوند و بر فراز مبل نیز یک تاج کوچک قرار داشته باشد. یا این که دسته‌ها و پایه‌ها نیز منبت کاری‌های ویژه‌ای را به نمایش بگذارند که جلوه گری مبل شزلون را بیشتر می‌کند.

دسته‌ها در مبل شزلون ممکن است به صورت یک دسته بزرگ در یک سمت و یک دسته کوچک در سمت دیگر باشند؛ اما در برخی از مبل‌های شزلون تنها از یک دسته برای زیباتر به نظر رسیدن مبل استفاده شده است و سمت دیگر مبل بی‌شباهت به یک مبل راحتی بدون دسته نیست.

مبل با کیفیت عالی مدل شزلون

دکوراسیون هماهنگ با انواع مبل استیل شزلون

هنگام خرید انواع مبل استیل شزلون باید به این نکته توجه داشته باشید که طراحی دکوراسیون داخلی فضایی که قراراست مبلمان در آن محل قرار بگیرد از اهمیت بالایی برخوردار می‌باشد؛ بنابراین تا حد امکان از وسایل لوکس و آنتیک جهت دیزاین محیط استفاده کنید. تا مبل شزلون جلوه گری بیشتری داشته باشد.

هماهنگی رنگ‌ها نیز هنگام استفاده از انواع مبل استیل شزلون اهمیت زیادی دارد. به عنوان مثال اگر مبل داری رنگ بندی تیره است، بهتر است فضا را با وسایلی که رنگی متضاد با آن دارند دیزاین کنید؛ زیرا استفاده از چندین وسیله همرنگ در کنار مبلمان سبب می‌شود که تمام وسایل و مبل بی‌اهمیت به نظر برسند و مخاطب با حجم زیادی از رنگ‌های تکراری که در یک قاب به نمایش گذاشته شده‌اند مواجه شود.

ابعاد در نظر گرفته شده برای مبل شزلون به گونه‌ای است که حداکثر سه نفره می‌توانند از این مبل استفاده کنند؛ بنابراین با توجه به تک بودن این مبل می‌توانید آن را حتی در خانه‌های آپارتمانی برای زیباتر شدن فضا در کنار سایر مبل‌ها مورد استفاده قرار دهید.

مبل مدل خاص صورتی رنگ مدل شزلون

خرید انواع مبل استیل شزلون

اگر قصد خرید انواع مبل استیل شزلون را دارید، به شما پیشنهاد می‌کنیم به وب سایت فروشگاه تخت طاووس مراجعه کنید و از مدل‌های متنوع بازید به عمل بیاورید. سپس با توجه به نوع چیدمان دکوراسیون داخلی منزلتان اقدام به انتخاب یک مبل شزلون مناسب نمایید.

کلیه مبل‌های عرضه شده در این فروشگاه به قیمت تولیدی ارائه می‌شوند؛ بنابراین با خیال راحت می‌توانید یک مبل زیبا را با کمترین هزینه و در اسرع وقت خریداری نمایید.

در صورتی که نتوانسته‌اید مبل شزلون دلخواهتان را در بین مدل‌ها پیدا کنید، کافی است این امر را با طراحان تخت طاووس در میان بگذارید، تا مبل مطابق با سلیقه شما و به صورت سفارشی تولید شود.

مبلمان استیل شزلون مناسب دکوراسیون زیبای خانه

نظرات (0)

نظر ارسال شده‌ی جدیدی وجود ندارد

سوالات خود را قبل از خرید بپرسید.

ارسال دیدگاه بعنوان یک مهمان -
پیوست ها (0 / 3)
اشتراک‌گذاری موقعیت مکانی شما
متنی که در تصویر ذیل مشاهده می‌کنید را وارد نمایید

بازدید حضوری همه روزه از ساعت 11صبح الی 21

تلگرام تخت طاووس اینستاگرام تخت طاووس

آدرس: اتوبان شهید همت غرب(شهید خرازی)خروجی دوم دریاچه شهدای خلیج فارس - میدان دریاچه - خیابان شهید جوزانی غربی - جنب شهرک شهید صیاد شیرازی (فاز2) - پاساژ خلیج فارس - انتهای طبقه اول - پلاک 70  تخت طاووس

شماره تلفن: 09120576319  

فروشگاه اینترنتی تخت طاووس

فروشگاه تخت طاووس، یکی از قدیمی ترین فروشگاه های اینترنتی با بیش از دو دهه تجربه در فروش انواع محصولات چوبی به صورت آنلاین و حضوری در سه شعبه بزرگ واقع در تهران به دلیل استقبال وسیع شما مشتریان عزیز توانسته به یکی از بزرگترین فروشگاه های کشور تبدیل شود و محصول مورد نظر شما را به صورت سفارشی پذیرفته.همچنین فروشگاه تخت طاووس قابلیت ارسال محصول به سراسر کشور را برای رفاه شما مشتریان عزیز فراهم کرده است.

Top of Page